Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

iyi kalite X Ray Muayene Sistemi satış için
iyi kalite X Ray Muayene Sistemi satış için
2012 yılında bir Xray makinesi var, hala satış sonrası hizmet sunuyoruz. Güzel.

—— Stanley - Nijerya

2011 yılından beri birlikte çalışmak, ürünler daha iyi ve daha iyi, en önemli onların iyi hizmet

—— Ali- Pakistan

Uzun dönemli işbirliği. Böyle iyi bir tedarikçi almaktan çok mutluyum, her zaman en yeni ürünleri ve daha iyi kükürttükleri teklifleri sunarım.

—— Jason - Amerika Birleşik Devletleri

Kaliteli AM sistemi. İşimizi eğitmek için mühendis göndermemiz gerekiyor.

—— Edawin-Makao

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited

1 2 3 4 5
Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited
Xinsaitong Teknik Fabrika Şirket Outlook Xinsaitong Teknik Müşteriler Takım açık hava etkinlikleri

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Güvenlik Kralı
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 6000000-8000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Xinsaitong Tech Co, Ltd 2007 yılında kuruldu.

  • 2007-2009     Xinsaitong Tech bir yıl, standardizasyon yönetim sisteminin bu yıl fabrikasında sert ve zengin bir yıl, hedef, personel kaliteli eğitim, aynı zamanda şirketin gelecekteki ürün yönelimi için sıfır kusur ürünlerin peşinde, üretim yönetim sisteminin komple bir set kurmak ve kalkınma planı. 2009'un sonunda, temel şekillendirme metal dedektörü serisi ürün geliştirme

  • 2010-2012 Xinsaitong Tech piyasa ve kendi süblimasyon ürünlerinin piyasa ihtiyaçlarını karşılamak için, birikmiş deneyim ve mükemmel mühendislik teknolojisi uzun yıllar sonra dizi mühendislik tasarım, araştırma ve geliştirme.


  • 2013-2015 Xinsaitong Tech ana marka olarak "marka (Güvenlik Kralı) imaj tanıtımını" almaya devam ediyor, yatırımları artırmaya devam ediyor, sürekli yeniliğe ve sıkı yönetimin eşit yapısına olan yapısını genişletiyor ve optimize ediyor, iç optimizasyonu derinleştiriyor. Şirketin yönetim kadrosu ayarlama, şube ofisi entegrasyonu.Ve yeni bir resmi web sitesi inşa etmek, marka propagandasını güçlendirmek, marka imajını geliştirmek için yoğun bir şekilde harcamak.


          Gelecekte, Xinsaitong Tech kurumsal kültürünü ve halkın inançlarını enerjik bir şekilde teşvik edeceğiz. İstikrarlı performans ve güvenlik ürünleri yüksek güvenilirliği ile, tüm dünyada insanların güzelliği için en güvenilir güvenlik sağlamak için mutlu bir hayat.

İletişim bilgileri
Shenzhen Xinsaitong Technology Company Limited

İlgili kişi: Ms. Sylvia

Tel: 86-755-28771358

Faks: 86-755-28770881

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)